fbpx

Zaburzenia psychiczne wieku podeszłego 
Warszawa – Centrum

Strona główna » Zaburzenia psychiczne wieku podeszłego

Zaburzenia psychiczne wieku podeszłego

Podczas spotkań zapewniamy komfortowe warunki oraz miłą atmosferę, sprzyjającą otwartej i szczerej rozmowie. Jest to niezwykle ważne na każdym etapie terapii. Nie czekaj i już dzisiaj zdecyduj się na psychoterapię dla seniorów. 

Zaburzenia psychiczne wieku podeszłego

W ostatnim czasie odczuwasz wahania nastroju, rozdrażnienie, niepokój, dekoncentrację, a nawet obawy o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich? Być może dotkliwie dokucza Ci samotność. Skontaktuj się z nami! Nasza poradnia psychologiczna w Warszawie Drogowskaz Zmian zapewnia psychoterapię dla seniorów na najwyższym poziomie.

Zaburzenia psychiczne w podeszłym wieku dotykają wielu osób, dlatego ważne jest, by przy pierwszych objawach zgłosić się do odpowiedniego specjalisty. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby – dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz odpowiednie wsparcie, na jakie liczysz.

Psychoterapia dla seniorów – szansa na lepsze funkcjonowanie

W przypadku depresji, stanów lękowych oraz niestabilności emocjonalnej psychoterapeuta może okazać się dla seniora szansą na lepsze funkcjonowanie zarówno w obrębie rodziny, jak i w sferze społecznej. Szacuje się, że w Polsce nawet 50% seniorów zmaga się z zaburzeniami psychicznymi różnego typu. Pojawiają się one często w wyniku starzenia się ludzkiego ciała, a w tym i mózgu. Przypadłości tego typu mogą prowadzić do izolacji oraz obniżenia jakości życia. Można jednak podjąć działania, mogące to zmienić!

Prowadzona przez nas psychoterapia indywidualna w Warszawie to szansa na pozytywną zmianę. Skontaktuj się z nami, a my, po przeprowadzeniu wstępnych konsultacji, ułożymy odpowiedni dla Ciebie plan działania. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie. Nie czekaj i zadbaj o swoje zdrowie! 

zaburzenia psychiczne ale nie tylko…+48 519 515 118

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uruchomiliśmy konsultacje, terapię i warsztaty on-line. 

 

Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na konsultację a następnie na rozpoczęcie terapii on-line lub na konsultację poprzedzająca udział w warsztatach.

 

Terapię i konsultację on-line prowadzimy z dużym sukcesem i skutecznością. Skuteczność terapii w formie zdalnej potwierdzają  najnowsze badania, które  wykazały, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu wykazują znaczna poprawę stanu zdrowia. Czują się i funkcjonują lepiej niż przed rozpoczęciem procesu terapii. Badania wykazały także, że psychoterapia on-line jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia stacjonarna w gabinecie psychoterapeuty. W badanych grupach pacjentów badacze nie odnotowali różnic w terapii on-line i terapii tradycyjnej.

 

Dane zaczerpnięto: Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh,  7 July 2013.