fbpx

Zaburzenia psychiczne wieku podeszłego 
Warszawa – Centrum

Strona główna » Zaburzenia psychiczne wieku podeszłego

Zaburzenia psychiczne wieku podeszłego

Podczas spotkań zapewniamy komfortowe warunki oraz miłą atmosferę, sprzyjającą otwartej i szczerej rozmowie. Jest to niezwykle ważne na każdym etapie terapii. Nie czekaj i już dzisiaj zdecyduj się na psychoterapię dla seniorów. 

Zaburzenia psychiczne wieku podeszłego

W ostatnim czasie odczuwasz wahania nastroju, rozdrażnienie, niepokój, dekoncentrację, a nawet obawy o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich? Być może dotkliwie dokucza Ci samotność. Skontaktuj się z nami! Nasza poradnia psychologiczna w Warszawie Drogowskaz Zmian zapewnia psychoterapię dla seniorów na najwyższym poziomie.

Zaburzenia psychiczne w podeszłym wieku dotykają wielu osób, dlatego ważne jest, by przy pierwszych objawach zgłosić się do odpowiedniego specjalisty. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby – dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz odpowiednie wsparcie, na jakie liczysz.

Psychoterapia dla seniorów – szansa na lepsze funkcjonowanie

W przypadku depresji, stanów lękowych oraz niestabilności emocjonalnej psychoterapeuta może okazać się dla seniora szansą na lepsze funkcjonowanie zarówno w obrębie rodziny, jak i w sferze społecznej. Szacuje się, że w Polsce nawet 50% seniorów zmaga się z zaburzeniami psychicznymi różnego typu. Pojawiają się one często w wyniku starzenia się ludzkiego ciała, a w tym i mózgu. Przypadłości tego typu mogą prowadzić do izolacji oraz obniżenia jakości życia. Można jednak podjąć działania, mogące to zmienić!

Prowadzona przez nas psychoterapia indywidualna w Warszawie to szansa na pozytywną zmianę. Skontaktuj się z nami, a my, po przeprowadzeniu wstępnych konsultacji, ułożymy odpowiedni dla Ciebie plan działania. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie. Nie czekaj i zadbaj o swoje zdrowie! 

zaburzenia psychiczne ale nie tylko…+48 519 515 118