fbpx

Zaburzenia osobowości 
Warszawa – Centrum

Zaburzenia osobowości

Decydując się na oferowaną przez nas psychoterapię indywidualną w Warszawie poczynisz krok w stronę dobrych zmian. Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko opanować umiejętności radzenia sobie z narastającymi emocjami, ale i okażą Ci wsparcie na każdym etapie terapii. 

Zaburzenia osobowości

Zaburzenie osobowości to dolegliwość, której nie można bagatelizować. Ma ona negatywny wpływ na różne aspekty ludzkiego życia, a w tym na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie oraz rodzinie. Niekorzystnie oddziałuje również na rozwój osobisty, jak i zawodowy.

 

Nasz Ośrodek Drogowskaz Zmian w Warszawie zajmuje się leczeniem zaburzeń osobowości. Jeżeli zatem masz wrażenie, że nie jesteś w stanie zapanować nad swoimi emocjami, które na skutek następujących zmian nie są w stanie dostosować się do otaczającej Cię rzeczywistości, to skontaktuj się z nami! 

Terapia zaburzenia osobowości - szansa na radzenie sobie z emocjami 

Przeprowadzana przez nasz ośrodek psychoterapia zaburzeń osobowości w Warszawie to dla wielu osób szansa na powrót do uczestnictwa zarówno w życiu rodzinnym, społecznym, jak i zawodowym. Podczas konsultacji oraz terapii zapewniamy komfortowe warunki. Nasi specjaliści stopniowo niwelują dystans, starając się polepszyć poziom komunikacji. Plan terapii dostosowujemy do konkretnej osoby, w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

 

Podczas terapii pracujemy nad wyeliminowaniem poczucia wyobcowania oraz nad wypracowaniem sposobów radzenia sobie z natłokiem emocji. Nie czekaj i skonsultuj się z nami! Wybierając naszą poradnię psychologiczną w Warszawie masz szansę poprawić swoje umiejętności komunikacyjne oraz zmienić na lepsze postrzeganie własnej osoby. 

zaburzenia osobowości ale nie tylko…

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uruchomiliśmy konsultacje, terapię i warsztaty on-line. 

 

Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na konsultację a następnie na rozpoczęcie terapii on-line lub na konsultację poprzedzająca udział w warsztatach.

 

Terapię i konsultację on-line prowadzimy z dużym sukcesem i skutecznością. Skuteczność terapii w formie zdalnej potwierdzają  najnowsze badania, które  wykazały, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu wykazują znaczna poprawę stanu zdrowia. Czują się i funkcjonują lepiej niż przed rozpoczęciem procesu terapii. Badania wykazały także, że psychoterapia on-line jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia stacjonarna w gabinecie psychoterapeuty. W badanych grupach pacjentów badacze nie odnotowali różnic w terapii on-line i terapii tradycyjnej.

 

Dane zaczerpnięto: Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh,  7 July 2013.