fbpx

Dla osób, które są przeciążone obowiązkami zawodowymi a chciałyby je wykonywać w wyznaczonym czasie bez pracy po godzinach i w domu.


5 KRYTYCZNYCH BŁĘDÓW POPEŁNIANYCH PRZEZ PRZECIĄŻONYCH PRACĄ PRACOWNIKÓW KOROPORACJI,
powodujących zaburzenia snu lub bezsenność, jak również permanentne zmęczenie, przez które nie wyrabiają się ze swoimi obowiązkami i popełniają wiele kosztownych błędów

a chcą z łatwością wykonywać powierzone im obowiązki w wyznaczonym czasie 
NAWET ... jeżeli dziś wydaje im się to niemożliwe

Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona, więc zarezerwuj Twoje miejsce, JUŻ TERAZ!

Artur Kamiński

Pomagam uwolnić się od nadmiernego przeciążenia obowiązkami zawodowymi po to aby odzyskać satysfakcję z pracy i radość z życia.  


Z tego webinaru dowiesz się:

Co zrobić aby z łatwością wykonywać swoje obowiązki zawodowe w wyznaczonym na to czasie bez przesiadywania po godzinach?
Jak całkowicie pozbyć się permanentnego przeciążenia pracą i tym samym wyeliminować ryzyko popełniania błędów po to aby praca była dla Ciebie źródłem satysfakcji?
Co zrobić aby odzyskać utracony czas dla siebie, na odpoczynek i dla najbliższych po to aby ponownie w pełni cieszyć się życiem?
W jaki sposób pozbyć się stresu i napięcia wynikającego z kiepskich wyników w pracy a przy tym zapomnieć o zmęczeniu, bólach pleców, brzucha czy głowy?

UWAGA! Ilość miejsc na tym darmowym szkoleniu jest ograniczona i szybko się zapełnia. Nie czekaj więc i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak jak skutecznie radzić sobie z przeciążeniem pracą, oraz uzyskać dostęp do webinaru. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Zapraszam, Artur Kamiński

ZACZYNAMY ZA CHWILĘ! Uzyskaj dostęp do szkolenia.

Wpisz teraz poniżej Twoje imię i adres e-mail:

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak skutecznie poradzić sobie z przeciążeniem pracą, oraz uzyskać dostęp do webinaru. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uruchomiliśmy konsultacje, terapię i warsztaty on-line. 

 

Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na konsultację a następnie na rozpoczęcie terapii on-line lub na konsultację poprzedzająca udział w warsztatach.

 

Terapię i konsultację on-line prowadzimy z dużym sukcesem i skutecznością. Skuteczność terapii w formie zdalnej potwierdzają  najnowsze badania, które  wykazały, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu wykazują znaczna poprawę stanu zdrowia. Czują się i funkcjonują lepiej niż przed rozpoczęciem procesu terapii. Badania wykazały także, że psychoterapia on-line jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia stacjonarna w gabinecie psychoterapeuty. W badanych grupach pacjentów badacze nie odnotowali różnic w terapii on-line i terapii tradycyjnej.

 

Dane zaczerpnięto: Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh,  7 July 2013.

Page Created with OptimizePress