fbpx

Terapia małżeńska 
Warszawa – Centrum

Terapia Małżeńska

Na czym polega terapia małżeństwa? To spotkania, w których biorą udział osoby będące w związku oraz psychoterapeuta. Podczas 90-cio minutowego spotkania możecie przedyskutować wszystkie istotne dla Was kwestie. 

 

Terapeuta nie ocenia, ale słucha, moderuje rozmowę i stara się pomóc Wam znaleźć rozwiązania. Nasza psychoterapia małżeńska dla osób z Warszawy oraz okolicznych miast pomogła już wielu osobom. Co możemy zrobić dla Ciebie?

Terapia Małżeńska

Uważacie, że potrzebna Wam terapia małżeńska w Warszawie? Chcecie odbudować Wasze relacje? A może zauważyliście pomiędzy Wami zgrzyty, z którymi nie umiecie sami sobie poradzić? Są tematy, które chcielibyście przedyskutować na spokojnym, neutralnym gruncie? Zapraszamy do naszego Ośrodka. 

 

Każda prowadzona przez nas terapia dla małżeństw w Warszawie ma na celu poprawienie relacji pomiędzy Wami, które zostały nadwątlone z różnych powodów. Nie ma znaczenia to, dlaczego szukacie pomocy. Najważniejsze, że zrobiliście ten pierwszy krok i chcecie coś zmienić. Specjaliści zatrudnieni w naszej poradni psychologicznej w Warszawie czekają na Was w pełnej gotowości.

Sesja trwa 90 minut,
odbywa się raz w tygodniu lub częściej.

Prowadzimy terapie małżeńskie, ale nie tylko

Do naszego Ośrodka na konsultacje psychologiczne w Warszawie zapraszamy nie tylko małżeństwa. Nasza oferta jest znacznie szersza. Ośrodek Drogowskaz Zmian tworzy grupa specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapii, pedagogiki. Współpracujemy także z lekarzami. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom z najróżniejszymi problemami. 

 

Polecamy terapię dla par w Warszawie wszystkim tym, którzy chcą zmienić i naprawić swój związek, aby przywrócić mu świetność z jego początku. Zapraszamy także do korzystania z naszej pomocy osoby nie będące w związkach.

terapie małżeńskie ale nie tylko…

Pracujemy z młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Prowadzimy psychoterapie indywidualne, psychoterapie młodzieży, konsultacje seksuologiczne, terapii rodzin, terapie logopedyczne, terapie neuropsychologiczne oraz konsultacje rodzicielskie (szczegóły znajdziesz w zakładce oferta). Pracujemy także z pacjentami nieznającymi polskiego, ale mówiącymi w języku angielskim. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy oraz do umawiania wizyt w naszym Ośrodku.