fbpx

Tylko jeden krok dzieli Cię od uzyskania wskazówek jak skutecznie poradzić sobie z nadmiernym przeciążeniem pracą

 Zarezerwuj w Kalendarzu Twoją Konsultację:


"Uwolnij się od nadmiernego obciążenia pracą"

Wyobraź sobie, że możesz z łatwością i bezbłędnie realizować swoje obowiązki zawodowe pomimo tego, że dziś wydaje Ci się to zupełnie niemożliwe.

Konsultację poprowadzi:

Artur Kamiński

Pomagam swoim klientom uwolnić się od nadmiernego przeciążenia pracą tak aby mogli z łatwością wykonywać swoje obowiązki zawodowe.

© 2022 Ośrodek Drogowskaz Zmian - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności

Zarezerwuj TERAZ Twoją konsultację...

Wybierz w kalendarzu odpowiedni dla Ciebie termin:

Zapisz się, aby otrzymać dostęp do bezpłatnej konsultacji "Uwolnij się od nadmiernego obciążenia pracą". Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uruchomiliśmy konsultacje, terapię i warsztaty on-line. 

 

Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na konsultację a następnie na rozpoczęcie terapii on-line lub na konsultację poprzedzająca udział w warsztatach.

 

Terapię i konsultację on-line prowadzimy z dużym sukcesem i skutecznością. Skuteczność terapii w formie zdalnej potwierdzają  najnowsze badania, które  wykazały, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu wykazują znaczna poprawę stanu zdrowia. Czują się i funkcjonują lepiej niż przed rozpoczęciem procesu terapii. Badania wykazały także, że psychoterapia on-line jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia stacjonarna w gabinecie psychoterapeuty. W badanych grupach pacjentów badacze nie odnotowali różnic w terapii on-line i terapii tradycyjnej.

 

Dane zaczerpnięto: Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh,  7 July 2013.

Page Created with OptimizePress