fbpx

Terapia par 

i psychoterapia rodzin 
Warszawa – Centrum

Psychoterapia par i rodzin

Relacja dwóch stron:

i

Wy

psychoterapeuta

Dajcie sobie jeszcze jedną szansę! Nasi specjaliści pomogą Wam zrozumieć, wyjaśnić i przepracować wszelkie problemy, które pojawiły się pomiędzy Wami. Pracujemy nowoczesnymi metodami, ale w dużej mierze opieramy się także na naszym doświadczeniu. 

 

Chcemy, aby nasza terapia par w Warszawie była komfortowa dla obojga partnerów – pamiętajcie, że jesteśmy po to, aby Wam pomóc, a nie Was oceniać. Pracujemy także z całymi rodzinami! Jeśli nie możesz dogadać się ze swoimi dziećmi lub rodzicami, pojawiają się między Wami spięcia itp., rozwiązaniem może być terapia rodzin w Warszawie.

Psychoterapia par i rodzin

Czujesz, że w Twoim związku coś się psuje i chcesz to naprawić? Pomocna może być terapia dla par w Warszawie, jaką prowadzimy w naszym Ośrodku. Mamy ogromne doświadczenie i udało się nam pomóc już wielu osobom.

 

 Co możemy zrobić dla Was? 

 

Zachęcamy do umówienia wizyty w naszej poradni psychologicznej w Warszawie, gdzie doświadczony terapeuta pomoże Wam przepracować wszelkie problemy. Dla osób po ślubie, które także zauważają zgrzyty w swoim związku, ale chcą je naprawić, prowadzimy specjalistyczną terapię małżeńską w Warszawie.

Psychoterapia par i rodzin w Warszawie, a także wiele więcej

Gorąco zapraszamy na psychoterapię dla par i rodzin w Warszawie, które pomogą Wam uporać się z problemami występującymi w waszym związku lub pomiędzy krewnymi. Nasi psychologowie oraz terapeuci pomogli już wielu osobom, takim jak Wy.

 

 Dlaczego mielibyście nie dać sobie tej szansy? Nasze gabinety to przyjazne, bezpieczne miejsce, w którym każdy może poczuć się swobodnie. Sprzyja to nawiązywaniu relacji pomiędzy specjalistą, a pacjentami

Psychoterapia par i rodzin i wiele więcej

Zrobimy wszystko, aby Wam pomóc. Zachęcamy także do skorzystania z pozostałych usług z naszej oferty. Polecamy między innymi psychoterapię indywidualną w Warszawie – kierowaną do osób, które chciałyby porozmawiać z kimś w sesji jeden na jeden i w ten sposób poszukać rozwiązania swoich problemów.

 

  Mamy doświadczenie w pracy z dorosłymi, a także z młodzieżą. To właśnie z myślą o nieco młodszych pacjentach oferujemy także specjalistyczną terapię grupową dla młodzieży w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia terminu wizyty – czekamy na Ciebie i Twoich bliskich!