fbpx

Psychoterapia indywidualna i diagnoza psychologiczna 
Warszawa – Centrum

Psychoterapia indywidualna

Relacja dwóch osób:

i

pacjent

psychoterapeuta

 W trakcie spotkania wspólnie skupicie się na dręczących Cię problemach, rozpoznacie wszelkie trudności, a także poszukacie ich przyczyn. Zapraszamy do naszych gabinetów każdego – młodzież, dorosłych i osoby starsze. 

 

Jesteśmy w stanie pomóc poradzić sobie z wieloma problemami. Dlatego, jeżeli interesuje Cię diagnoza psychologiczna lub terapia indywidualna w Warszawie, zgłoś się do nas. Nasi psychologowie oraz psychoterapeuci czekają właśnie na Ciebie!

Psychoterapia Indywidualna

Psychoterapia indywidualna w Warszawie, prowadzona w Ośrodku Drogowskaz Zmian, to możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy. Dręczą Cię poważne problemy? A może przechodzisz przez chwilowe życiowe zawirowania? 


Niezależnie do tego, co Cię do nas sprowadza, możesz liczyć na to, że u nas uzyskasz profesjonalne wsparcie. Podczas psychoterapii indywidualnej w naszej  prywatnej poradni psychologicznej w Warszawie staramy się stworzyć relację pomiędzy pacjentem a terapeutą. Dzięki temu poczujesz się bezpiecznie i pewnie

Sesja trwa 50 minut,

odbywa się raz w tygodniu lub częściej.

Psychoterapia indywidualna oraz inne terapie w Warszawie

Psychoterapia indywidualna w Warszawie stanowi tylko ułamek naszej oferty. Zgłaszają się do nas pacjenci z najróżniejszymi problemami. Każdemu z nich staramy się skutecznie pomóc. 

 

Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie i potrafią pracować z każdą osobą potrzebującą pomocy. Ośrodek Drogowskaz Zmian to miejsce przyjazne i bezpieczne. Nie ma tu miejsca na ocenianie. Zapraszamy na terapię indywidualną, ale nie tylko!

Psychoterapia indywidualna oraz inne terapie

Obserwujesz problemy w swoim związku, które chcesz rozwiązać? Czujesz, że nie jest już tak, jak było dawniej? Skorzystaj wraz z partnerem/partnerką z terapii dla par w Warszawie. A może, jako rodzic zauważasz, że Twoje dziecko potrzebuje fachowej pomocy? Może ją uzyskać właśnie u nas – podczas psychoterapii indywidualnej lub terapii grupowej dla młodzieży w Warszawie

 

Nasz zespół tworzą specjaliści: psychologowie, psychoterapeuci oraz pedagodzy. To ludzie, którym możesz w pełni zaufać i powierzyć im swoje problemy. Zapraszamy do kontaktu z nami – zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego i umów wizytę. Nasze przytulne gabinety mieszczą się w Centrum Warszawy.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uruchomiliśmy konsultacje, terapię i warsztaty on-line. 

 

Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na konsultację a następnie na rozpoczęcie terapii on-line lub na konsultację poprzedzająca udział w warsztatach.

 

Terapię i konsultację on-line prowadzimy z dużym sukcesem i skutecznością. Skuteczność terapii w formie zdalnej potwierdzają  najnowsze badania, które  wykazały, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu wykazują znaczna poprawę stanu zdrowia. Czują się i funkcjonują lepiej niż przed rozpoczęciem procesu terapii. Badania wykazały także, że psychoterapia on-line jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia stacjonarna w gabinecie psychoterapeuty. W badanych grupach pacjentów badacze nie odnotowali różnic w terapii on-line i terapii tradycyjnej.

 

Dane zaczerpnięto: Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh,  7 July 2013.