fbpx

OFERTA SPECJALNA WYGAŚNIE ZA:

Pozbądź się ZABURZEŃ SNU lub BEZSENNOŚCI, jak również CHRONICZNEGO ZMĘCZENIA bez Konieczności Brania Leków Nasennych i Innych Uzależniających Specyfików!

(NAWET... Jeśli Nie Śpisz Od Lat Lub Wszystkie Dotychczas Zastosowane Metody Zakończyły Się Fiaskiem!)

Podczas tego Programu poznasz prawdziwe powody, dlaczego nie możesz spać i jesteś zmęczony.
Pracując nad swoimi indywidualnymi ograniczeniami pozbędziesz się bezsenności i chronicznego zmęczenia.

Zaburzenia snu i towarzyszące im zmęczenie nie są samoistną jednostką chorobową a jedynie objawem konkretnego problemu zdrowotnego!..

Skup teraz całą Twoją uwagę... Skup teraz całą Twoją uwagę...

ponieważ te informacje, są dla Ciebie ważne, jeśli chcesz POZBYĆ SIĘ BEZSENNOŚCI oraz CHRONICZNEGO ZMĘCZENIA, aby odzyskać zdrowie
i dobre samopoczucie!

Większość osób cierpiących na bezsenność, zmaga się z największą (ukrytą) przeszkodą, która nie pozwala im zacząć zdrowo spać, wypoczywać i odzyskać dobre samopoczucie.

Zastanawiasz się, co to jest?

Zanim to wyjaśnię pozwól, że zadam Ci pytanie, jeśli oczywiście masz duży problem ze snem...

KTÓRE Z tych sytuacji PASUJĄ DO CIEBIE?

Wieczorem nie możesz zasnąć przez tysiące męczących myśli w Twojej głowie. W końcu, kiedy zaśniesz wybudzasz się w nocy i nie możesz ponownie zasnąć...

Po źle przespanej nocy czujesz zmęczenie fizyczne, które też wpływa na Twój obniżony nastrój oraz niskie samopoczucie. Nie potrafisz cieszyć się z drobnych rzeczy, które do tej pory dawały Ci radość ...

Twój stan zdrowia uległ pogorszeniu, odczuwasz bóle pleców, brzucha, głowy lub wędrujące bóle w całym ciele. Zaczynasz się martwić 
o swoje zdrowie. Niestety, dolegliwości bólowe dodatkowo utrudniają Ci sen…

Masz wrażenie, że funkcjonujesz znacznie poniżej swoich możliwości.  Brakuje Ci pewności siebie, masz kłopot z koncentracją, przyszłość widzisz w ciemnych barwach...

Obawiasz się, że jeśli nic się nie zmieni, to jedynym wyjściem, będzie ciągłe branie antydepresantów. Na samą myśl o tym, ściska Cię
w dołku...

A biorąc leki wiesz, że działają one tak długo, jak długo je przyjmujesz. Poza tym zdajesz sobie sprawę z tego, że leki nie usuną przyczyny bezsenności czy zmęczenia...

Jeśli, CHOCIAŻ JEDNO stwierdzenie jest prawdziwe dla Ciebie...

To wiesz, dlaczego nie śpisz, jesteś zmęczony, a Twoje samopoczucie pikuje w dół?
Dzieje się tak dlatego, że BRAKUJE CI SKUTECZNEJ METODY 
radzenia sobie z zaburzeniami snu!

DOWIEDZ SIĘ, JAKA TO SKUTECZNA METODA

Prawdopodobnie cierpisz z powodu braku zdrowego snu od dłuższego czasu. Być może nie potrafisz spać zdrowym snem od miesięcy a nawet lat. Marzysz o tym, aby spać, tak jak dawniej, czyli wieczorem zasypiać bez problemu i budzić się dopiero rano po dobrze przespanej nocy. 

Z tęsknotą wracasz do czasów, kiedy rankiem wstawałeś wypoczęty i pełen energii życiowej. Być może wtedy tak bardzo tego nie doceniałeś a dziś to dla Ciebie jakiś nieosiągalny i jakże upragniony cel. Niestety, po każdej nocy czujesz się zwykle niewyspany i wyczerpany. 

W ciągu dnia czujesz zmęczenie, które usiłujesz pokonać kolejną filiżanką kawy, napojem energetycznym lub suplementem diety. Jednak pomimo tych wysiłków twój stan zmęczenia nie mija. Zacząłeś bardziej o siebie dbać, zażywać więcej ruchu fizycznego, wyciszyć się na zajęciach jogi, szukać wskazówek jak lepiej spać w poradnikach...

Niestety, żadnA  z tych metod nie pomogłA!

W następstwie bezsenności cierpisz na spadek koncentracji, masz słabszą pamięć, a to utrudnia Ci funkcjonowanie w życiu zawodowym i prywatnym.

Masz wrażenie, że Twoja praca Cię wypala i to uczucie staje sie silniejsze każdego dnia, a Ty zastanawiasz się czy to jest właściwe dla Ciebie zajęcie.

Często bez wyraźnego powodu czujesz bezsilność i napięcie przez, które wybuchasz na osoby w Twoim otoczeniu, najbliższych, dzieci czego później żałujesz i wpadasz w poczucie winy. 

Z niepokojem zauważasz, że ostatnio bardzo źle o sobie myślisz, a Twoja samoocena jest prawie na samym dnie.

Coraz częściej czujesz bóle pleców, głowy, kręgosłupa lub brzucha, wyniki badań się pogorszyły przez to wszystko Twoje samopoczucie pikuje w dół.

W efekcie to skumulowane cierpienie skłania do szukania pomocy, aby poczuć ulgę. Idziesz do lekarza, zaczynasz brać leki antydepresyjne, mija nieco czasu...

Niestety, to również nie pomaga...

Co prawda widzisz pewną poprawę, gdyż szybciej zasypiasz, zaczynasz przesypiać całe noce, jednak jest to płytki sen, który nie daje wypoczynku. Każda próba odstawienia leków oznacza nawrót bezsenności w jeszcze większej skali. 

Być może zauważyłeś skutki uboczne farmakologii, ospałość, obniżone libido, zwiększenie masy ciała. Zrezygnowany zadajesz sobie pytanie, czy to oznacza, że jesteś skazany na leki do końca życia? A w zamian za to będziesz miał kiepskiej jakości sen, dodatkowe 10-20 kg, otępienie i brak ochoty na seks?

Być może też obwiniasz los a może samego siebie za to, że cierpisz, jesteś wyczerpany i pozbawiony energii życiowej.

Całkowicie Cię rozumiem. I chcę Ci powiedzieć, że...

to nie twoja wina! to nie twoja wina!

PO PROSTU, nikt ci nie powiedział, ŻE...

Bezsenność to tylko bolesny objaw głęboko ukrytej przyczyny...
Zatem, aby trwale pozbyć się zaburzeń snu, po pierwsze należy odkryć przyczynę tego problemu, a po drugie w zależności od tego jaka to przyczyna trzeba zastosować skuteczne leczenie.

Być może uważasz, że pomoże Ci terapia lekowa. Możesz myśleć, że przecież po to lekarze są, aby pomagać w takich przypadkach... 

leki też nie pomogą!

Niestety, lekarz psychiatra niezwykle rzadko stara się dociec, co jest prawdziwą przyczyną problemów ze snem. To czego możesz się spodziewać to to, że z wizyty u lekarza wyjdziesz z jednym a czasem nawet z dwoma lekami, które mają Ci pomóc.

W jaki spoób? 

Leki zaleczą objawy, dadzą Ci pozorną ulgę, jednak nie usuną problemu, gdyż nie "dotykają prawdziwej przyczyny zaburzenia snu".

więc przestań żyć w iluzji, że tak jest

Kiedy nie możesz spać, jesteś wyczerpany fizycznie i psychicznie, szukasz wszelkich sposobów, aby sobie pomóc. 

Niektórzy stosują leki ziołowe i suplementy diety wspomagające sen. Tak, to prawda, że niektóre z nich są bardzo dobre, jednak nie pomogą
w przypadku bezsenności długotrwałej, czyli takiej, która trwa min. kilka miesięcy.  

Inni wiedząc, że specyfiki bez recepty nie działają, sięgają po farmakologię. I zwykle dobrze dobrany antydepresant po 1-2 tygodniu zaczyna działać, daje poprawę...

Ale...

Zapewnia Ci płytki, "sztuczny" sen i niestety działa tak długo, jak długo jest przyjmowany...

Więc, jeśli i Ty tego już doświadczyłeś na własnej skórze, wpędzasz się w ślepą uliczkę.

Ta droga prowadzi tylko do frustracji, zwątpienia w siebie i braku nadziei na zmianę swojego losu.

Oszczędź więc sobie tego cierpienia!

2 największE błĘDY, JAKIE ROBIĄ osoby wyczerpane brakiem snu

BŁĄD #1 myślą, że problem sam się rozwiąże

Niektórzy mogą myśleć, że bezsenność i zmęczenie są efektem wszechobecnego dzisiaj stresu. Skoro zatem stres dotyka każdego, to nie sposób walczyć z jego następstwami w postaci zaburzeń snu.

 A to oznacza, jak sobie tłumaczą, że jeśli poziom stresu spadnie, to też zniknie problem bezsenności. Automatycznie niejako poprawi się sen i wszystko wróci do normy.

Co ciekawe jest nieco racji w tym myśleniu, gdyż rzeczywiscie stres ma wpływ na zaburzenia snu. Problem polega jednak na tym, że nawet jeżeli intensywność stresu spada, to jego skutki w postaci bezsenności pozostają z nami i się niestety nie cofają.

Nie robienie niczego i czekanie aż problem się sam rozwiąże nie tylko w niczym nie pomaga, ale istotnie nam szkodzi.

Otóż nie leczona bezsenność się utrwala i zaczyna siać spustoszenie w naszym organizmie. Pierwsze objawy to zmęczenie, brak koncentracji, później do tego dochodzą różnego rodzaju bóle głowy, pleców, brzucha. A kolejne etapy to stale obniżony nastrój i objawy depresji.

Niestety to nie wszystko. Na poziomie zdrowia fizycznego długotrwałe zaburzenia snu prowadzą do schorzeń układu krwionośnego. Liczne badania potwierdzają też fatalny wpływ braku snu na jakość naszego życia seksulanego i obniżone libido.

BŁĄD #2: uważają, że poradzą sobie sami

Samodzielność to zasadniczo dobra cecha, aczkolwiek może niektórych zachęcać do tego, aby poradzić sobie z bezsennością na własną rękę. 

Dlaczego w tym przypadku to błądne myślenie?

Dlatego, że na zaburzenia snu może wpływać wiele czynników. Zatem, aby poznać prawdziwą przyczynę lub przyczyny i rozpocząć właściwą terapię należy zbadać wszystkie te czynniki.

I mówimy tu o zbadaniu całego spektrum czynników począwszy od zachowań, czyli naszych zwyczajów i nawyków związanych ze spaniem. Niektóre z nich wspierają spanie, inne wręcz przeciwnie. Idąc dalej należy m.in. wykluczuć niektóre schorzenia, które mogą zaburzać sen, sprawadzić gospodarkę hormonalną, rodzaj diety, poziom minerałów i witamin w organizmie i wreście należy też zdiagnozować stan emocjonalny, który wpływa na równowagę układu nerwowego. 

To tylko niektóre z obszarów życia człowieka, które należy przeanalizować. Aby to zrobić samodzielnie, potrzebujesz do tego szerokiej wiedzy i doświadczenia. A to wymaga poświeceniu temu wielu lat studiowania i stosowania wiedzy.

Przestań zatem się oszukiwać, że jesteś w stanie pomóc sobie samodzielnie, to...

ALE CO SIĘ STANIE Z TWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ...

Jeśli Nadal Będziesz Stosować Nieskuteczne  Metody, Które Nie Pomagają W Odzyskaniu Zdrowego Snu?

Smutne jest to, że...

Bez zastosowania całościowej terapii snu nie jesteś w stanie skutecznie poradzić sobie z bezsennością długotrwałą. Leczenie objawów ziołami lub farmakologią może pomóc tylko na chwilę. A kiedy problem nie zostanie usunięty, brak snu będzie czynił dalsze spustoszenie zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

SKUTECZNY program NIE TYLKO pomoże Ci w pozbyciu się bezsenności, ALE RÓWNIEŻ:

Tworzy nawyki pomagające dobrze spać
Pomaga Ci wrócić do prawidłowego rytmu okołodobowego, który reguluje funkcjonowanie nie tylko snu, ale całego Twojego organizmu 
Ustawia prawidłowo zbilansową dietę oraz suplementację mineralno - witaminową dzięki temu unikasz stanów zapalnych
w organizmie oraz wracasz do prawidłowej wagi
Przywraca odpoczynek, koncentrację oraz dawny poziom energii życiowej
Zapewnia regulację emocji, tak aby odzyskać równowagę systemu nerwowego...
i to wszystko warunkuje dobry sen

Co jednak powoduje, że...

ten program jest inny niż wszystkie!

Jest wiele sposobów i terapii radzenia sobie
z bezsennością.

Może nawet już wcześniej zainwestowałeś swoje pieniądze, ale rezultaty nie były takie, jakich byś oczekiwał.

Skończyło się tylko na obietnicach i pięknie brzmiących sloganach.

Pracujesz ze mną 4 m-ce, spotykamy się online na cotygodniowych 1 godzinnych sesjach indywidualnych.

I prawda jest taka, że niewiele z nich zapewni Ci rezultaty, które uzyskasz dzięki  Programowi Odzyskaj Zdrowy Sen, ponieważ...

Czy to jest możliwe?

Program odzyskaj zdrowy sen to dodatkowo...

bonus #1

To również 2-ie dodatkowe, indywidualne konsultacje,
aby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości!

Program Odzyskaj Zdrowy Sen jest najszybszą i najłatwiejszą metodą, dzięki której odzyskasz dobry sen, energię życiową oraz zdrowy optymizm!

Dzieje się tak, gdyż to leczenie przyczynowe i holistyczne. Przyczynowe, gdyż zaczynamy od identyfikacji prawdziwej przyczyny powodującej zaburzenie snu i na bazie diagnozy leczymy przyczynę a nie objawy. 

A holistyczne, gdyż przywraca równowagę na wielu obszarach naszego organizmu, począwszy od naszego zdrowia fizycznego, naszych nawyków żywieniowych, trybu życia, stanu naszych emocji.

Wiele naszych działań będzie dla Ciebie nowością, czymś z czym nie miałeś do tej pory do czynienia. W związku z tym naturalną konsekwencją jest to, że niezależnie od naszych cotygodniowych, indywidualnych sesji możesz mieć potrzebę, aby o coś dopytać, upewnić się. 

Masz pytania? Wątpliwości? Czujesz niepewność lub przytłoczenie?

Nie jesteś pewien czy dokładnie stosujesz zalecenia z naszej sesji?

Nic się nie martw.

OTRZYMASZ POMOC podczas indywidualnych konsultacji!

bonus #2

szybka pomoc przez whatsapp

Otrzymaj natychmiastowe wsparcie w sytuacji, kiedy napotkasz jakąś blokadę lub wątpliwość.

Wiem, że są takie momenty, zwłaszcza kiedy robimy coś nowego,
że napotykamy barierę, z którą sami nie umiemy sobie poradzić.
I w takich momentach, bezcenna jest szybka wskazówka
i podpowiedź
.

I dlatego, abyś płynnie mógł przejść taką barierę, otrzymujesz
w ramach Programu kolejny bonus, którym jest „Uzyskaj Szybką Pomoc”.

Podczas trwania Twojego leczenia, możesz wysłać do mnie bezpośrednio zapytanie, aby uzyskać pomoc związaną z Programem Zdrowego Snu, nawet jeśli jest to Twoja mentalna blokada lub jakakolwiek inna wątpliwość.

Najpóźniej w ciągu 24h, otrzymasz z powrotem wiadomość z moją poradą, bądź wskazówką, która pomoże Ci ruszyć do przodu.

Komunikacja i wskazówki w ramach szybkiej pomocy, będą odbywać się za pomocą darmowej aplikacji na telefon WhatsApp.

jak również...

dożywotni dostęp
do nagrań i materiałów,
które przyśpieszą i utrwalą efekty Twojego leczenia

Uzyskaj spersonalizowaną pomoc, aby szybciej odzyskać zdrowy sen, energię i optymizm.

UZYSKAJ RÓWNIEŻ...

materiały dodatkowe!

Podczas Programu otrzymasz szczegółowe
i dostosowane do Twoich potrzeb wskazówki, co zrobić, aby pokonać bezsenność i zmęczenie. 

Aby przyśpieszyć i wzmocnić efekty leczenia otrzymasz na zawsze prawo do korzystania z manuali i nagrań pozwalających:

- pokonać nadmierny stres i wchodzić
w stan relaksacji
,

- uzyskać odporność psychiczną,

- wypracować wysoką tolerancję na ból fizyczny,

- wprowadzić pro - zdrowotny styl życia pozwalający pozyć się na zawsze otyłości, utrzymać organizm w zdrowiu oraz radzić sobie z niektórymi schorzeniami przewlekłymi m.in.: cukrzycą, nadciśnieniem, insulinoopornością.

JEŚLI ZATEM CZUJESZ, ŻE masz już dość nieprzespanych nocy, wyczerpania, bólu fizycznego, życia w napięciu
i niepewności o swoje zdrowie,
to zapraszam cię do PROGRAMU odzyskaj ZDROWy SeN

I w tym momencie być może część Ciebie mówi: "tak chcę w końcu sobie pomóc, zaczać spać, wypoczywać, cieszyć sie znów życiem...", ale Twoja druga część jest pełna lęku i ma wątpliwości: "a co jeżeli Program nie sprawdzi się u mnie, z jakiś powodów u mnie nie zadziała, co wtedy z moją inwestycją pieniędzy, czasu?"

Chcąc Cię uspokoić, mam dla Ciebie... 

moją 100% gwarancję

Teraz chwila prawdy... Ponieważ nadal jesteś na tej stronie i czytasz te informacje, najwyraźniej potrzebujesz Programu, który pomoże Ci pozbyć się bezsenności i zmęczenia.

Ale...

Może wciąż nie możesz się do końca zdecydować, czy dać sobie szansę na lepsze życie.

Może czujesz niepewność, lęk lub w głowie jakiś Troll Ci podpowiada, że poczekaj, może samo się coś zmieni.

Rozumiem. Kiedyś również i mnie taki Troll atakował.

I jest jedyna droga, aby przekonać się czy Program zadziała również i u Ciebie.

Nie, nie będzie to czekanie, aż samo się coś zmieni.

Będzie to inwestycja w Twoje zdrowie, samopoczucie i ukierunkowane działanie!

I aby ściągnąć ciężar z Twoich barków i tę niepewność dotyczącą inwestycji (szczególnie, jeśli już wcześniej zainwestowałeś w metody, które były niewypałem), otrzymujesz moją 100% gwarancję satysfakcji.

180 dni 100% gwarancji satysfakcji

Moim celem jest, abyś odzyskał sen, zdrowie, radość z życia i aby to były trwałe zmiany.

Gwarantuję, że mój Program Ci w tym pomoże i osiągniesz ważne dla Ciebie rezultaty, pod warunkiem, że skorzystasz z moich zaleceń, wiedzy
i zastosujesz je w praktyce.

Abyś jednak poczuł się bezpiecznie inwestując Twoje pieniądze kupując dostęp do Programu, otrzymujesz 180 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Masz pół roku, czyli 180 dni, aby sprawdzić w działaniu i udowodnić sobie, że uzyskasz rezultaty, które tutaj wymieniam. Jeśli tak się nie stanie, to napisz do mnie na: konsultacja@drogowskazzmian.pl, a otrzymasz 100% zwrotu Twojej inwestycji.

Ale aby była pełna jasność... jest jeden warunek!

Przechodzisz cały Program i udowodniasz mi, że wdrożyłeś wszystkie zalecenia z naszych sesji oraz zastosowałeś wiedzę z całego Programu, według moich instrukcji.

Powód tego warunku jest prosty... nic nie działa, jeśli poznanej wiedzy nie zastosujesz w działaniu.

Wiele osób myśli, że sam zakup Programu jest działaniem, dzięki któremu osiągną oczekiwane rezultaty. Niestety, tak nie jest. Zakup Programu jest tylko uzyskaniem dostępu do wiedzy i wsparcia, które należy sumiennie wdrożyć w działanie.

Więc, jeśli nie chcesz poświęcić czasu i swojego zaangażowania, aby wprowadzić w życie skuteczne metody pozbycia się bezsenności, które daję Ci jak na talerzu podczas tego Programu, to zatrzymaj Twoje pieniądze. 

Tak wiem,  może brzmi to nieelegancko, ale uwierz mi, że tak będzie lepiej dla nas obojga.

Natomiast, jeśli jesteś osobą, która jest zmotywowana, aby działać na swoją rzecz, to otrzymujesz najbardziej uczciwą gwarancję, jaka jest dostępna.

nastaw się na WSPANIAŁE rezultaty!

Jest jednak JEDNO ALE!
Pomimo mojej gwarancji, nic nie zadzieje się samo, jeśli Ty nie wykorzystasz poznanej wiedzy i nie zastosujesz jej w praktyce.

PAMIĘTAJ! nic się nie zmieni, jeśli ty nie zaczniesz działać!

Jeśli natomiast sumiennie zaczniesz wdrażać poznaną wiedzę w życie, to osiągniesz oczekiwane rezultaty.

podsumowując!

Kiedy dołączysz do Programu Odzyskaj Zdrowy Sen, otrzymasz 
16 indywidualnych sesji ze mną, podczas których zostanie dla Ciebie wdrożony holistyczny proces leczenia bezsenności, dzięki któremu odzyskasz zdrowy sen, energię do życia i dobre samopoczucie (WARTOŚĆ 9 000 PLN).

DODATKOWO... wraz z Programem Pakiet 2-ch Indywidualnych Konsultacji, dzięki którym otrzymasz dodatkową możliwość, aby na spotkaniu 1na1 zapytać o coś, rozwiać Twoje wątpliwości, dodać Ci motywacji do działania!
(WARTOŚĆ: 1 000 PLN)
Szybka Pomoc przez WhatsApp to doskonały sposób, aby w kilka godzin dostać pomoc za pomocą komunikatora internetowego bez żadnych limitów ilościowych.
(WARTOŚĆ: 3 000 PLN)

Program szkoleniowy "10 tyg. Program Uważności", który sprawdza się w redukcji stresu, zyskaniu równowagi emocjonalnej, poprawie nastroju, redukcji bólu fizycznego; w zależności od pakietu dostęp może być na 6 m-cy lub dożywotni.
(WARTOŚĆ: do 8 000 PLN)
Pakiet Startowy Diety Pro-zdrowotnej, który zapewnia długie lata bez choroby, redukcję stanów zaplanych w organizmie, redukcję masy ciała. 
(WARTOŚĆ: 3 000 PLN)
Prowadzenie klienta w diecie + 14-dniowy gotowy jadłospis 
(WARTOŚĆ: 6 000 PLN)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ PROGRAMU WRAZ Z BONUSAMI TO: 21.000 PLN

MASZ TERAZ 2 WYJŚCIA!

Pierwsze wyjście, to nie robić nic! Kompletnie nic i dalej uważać, że jakoś to będzie. Niestety, jak już zapewne wiesz, jeśli nic nie zrobisz, to nic się nie zmieni.
Nie można wciąż podejmować tych samych działań (lub nic nie robić) i spodziewać się lepszych rezultatów.

ALE... jest również drugie wyjście. Mianowicie zaufać sobie i dołączyć do Programu Odzyskaj Zdrowy Sen. Dzięki tej sprawdzonej metodzie nie tylko pozbędziesz się bezsenności i chronicznego zmęczenia, ale również będziesz miał okazję zastosować metody, które pozwolą Ci zrzucić zbędne kilogramy nadwagi bez chodzenia głodnym, wdrożyć nawyki, które pozwolą Ci jak najdłużej zachować zdrowie.

Więc, jeśli chcesz coś zmienić, to musisz zacząć podejmować inne, lepsze decyzje
i działania, dzięki którym zaczniesz spać, wypoczywać, mieć więcej energii życiowej
i satysfakcji z każdego dnia.

Jeśli to jest Twoim celem, to kliknij poniższy przycisk i już za chwilę zaczniesz działać, aby osiągnąć rezultaty, których oczekujesz...

A może pomimo wszystkich "za", wciąż nie możesz się zdecydować, myśląc...

"Wszystko brzmi pięknie, ale ja teraz nie mam czasu, energii, ani pieniędzy na tę inwestycję"

Jeśli tak myślisz, to chcesz usłyszeć gorzką prawdę?.. Cudownie właściwy czas nie nadejdzie nigdy. Zawsze będzie "coś". Jeśli teraz się poddasz, to znaczy, że już dokonałeś wyboru.

Wybrałeś życie w wiecznej niepewności i frustracji. Wybrałeś poddanie się zbiegom okoliczności i wydarzeń, nad którymi nie masz żadnej kontroli.

Widzisz, wszystkie wymówki, obawy i lęki, występują głównie w naszej głowie, która została zaprogramowana przez wydarzenia z przeszłości. Czy zatem pozwolisz sobie na to, aby Twoja przeszłość stanęła na przeszkodzie Twojej przyszłości?

A jeśli w tym momencie dudni Ci w głowie... że Ciebie na to nie stać, to wiedz, że to jest tylko wymówka, która ogranicza to co robisz i kim jesteś. Ta wymówka blokuje Twoje pragnienie życia, którego oczekujesz!

Powiem to jeszcze raz...

Robiąc zawsze to samo, nie spodziewaj się lepszych efektów! 

Tak, łatwo Ci mówić...

ja naprawdę chcę uczestniczyć w tym programie, ale mnie nie stać teraz na inwestycję!

Prawda jest taka, że jeśli jesteś na tej stronie, to...

potrzebujesz tego programu bardziej, niż kiedykolwiek!

To, że tutaj jesteś i czytasz, potwierdza tylko, że Twoja sytuacja jest daleka od idealnej.

Źle spisz, nie możesz wypocząć, nie jesteś
w stanie sam sobie pomóc, nie widzisz żadnej realnej perspektywy, aby ta sytuacja się poprawiła.

Więc, czas na rachunek sumienia. Albo dasz sobie szansę i zorganizujesz potrzebne środki, aby zacząć spać, cieszyć się życiem zawodowym i rodzinnym.

Albo... dalej nie robić nic, licząc, że stanie się jakiś cud i Twoje ciało, i głowa same się naprawią.

Albo, co bardziej rozsądne... zdecydujesz się na farmakologię, czyli pewnie tak jak podpowiada Ci lekarz, aby być na antydepresantach do końca życia. Dzięki temu będziesz mieć jakikolwiek - sztuczny, bo stymulowany chemią, ale zawsze jakiś sen
i wypoczynek.

Twój wybór. Co zatem wybierasz?

pozbądz się zaburzeń snu oraz chronicznego zmęczenia!

od tego zależy TWOJA przyszłość...

OD TEGO NIE UCIEKNIESZ...

MuSISZ TERAZ ZADAĆ SOBIE TO WAŻNE PYTANIE

To pytanie będzie decydujące, czy osiągniesz sukces, czy dopadnie Cię gorzka porażka?

To pytanie brzmi...

"Czy nadal wygrają wymówki, czy wreszcie wezmę 100% odpowiedzialność za moje zdrowie i moją przyszłość?"

Odpowiedzialność jest wówczas, kiedy podejmowane zostaje działanie, mające na celu osiągnięcie konkretnych i mierzalnych rezultatów.

Więc... jakkolwiek w obecnym momencie wygląda Twoje zdrowie, styl i nawyki życiowe, Twoje samopoczucie? Jak one będą  wyglądać w przyszłości? Bedzie to efekt Twojego działania i Twoich wyborów.

Wiemy już, że obecnie nie jesteś w miejscu, które można określić, jako idealne. Wiemy również, że doprowadziły Cię do tego Twoje działania i podjęte wcześniej decyzje.

Więc teraz masz okazję, aby wziąć pełną odpowiedzialność za Twoją przyszłość...

TERAZ NADSZEDŁ CZAS NA DECYZJĘ...

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY ZAKOŃCZYĆ NIEPEWNOŚĆ?
czy kiedykolwiek odzyskasz zdrowy sen, poczujesz w pełni energię i radość życia?

STANDARD

PROGRAM ZDROWEGO SNU: 16 sesji indywidualnych online
(1 sesja / tydzień; czas trwania 1 h)
(WARTOŚĆ 6 000 PLN)
BONUS 1: PAKIET 2 INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI  
(WARTOŚĆ 1 000 PLN)
BONUS 2: DOSTĘP PRZEZ 6 M-CY DO NAGRAŃ I MATERIAŁÓW, które przyspieszą i utrwalą efekty leczenia 
(WARTOŚĆ 4 000 PLN)
BONUS 3: SZYBKA POMOC przez WhatsApp
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)
BONUS 4: DOSTĘP NA 6 M-CY DO "10-TYG. PROGRAMU UWAŻNOŚCI" (redukcja stresu, równowaga emocjonalna, poprawa nastroju, obniżenie wrażliwości na ból fizyczny)
(WARTOŚĆ 4 000 PLN)
BONUS 5: PAKIET STARTOWY WDROŻENIA PRO-ZDROWOTNEJ DIETY (dobór parametrów diety, 2 startowe e-booki, zasady suplementacji)
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)
BONUS 6: PROWADZENIE DIETY I GOTOWY 14-DNIOWY JADŁOSPIS)
(WARTOŚĆ 6 000 PLN)

NORMALNA CENA

1800 zł/m-c

PRZEZ 72H

1200,00 zł za m-cABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

PREMIUM

PROGRAM ZDROWEGO SNU: 16 sesji indywidualnych online
(1 sesja / tydzień; czas trwania 1 h)
(WARTOŚĆ 6 000 PLN)
BONUS 1: PAKIET 2 INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI 
(WARTOŚĆ 1 000 PLN)
BONUS 2: DOSTĘP DOŻYWOTNI DO NAGRAŃ I MATERIAŁÓW, które przyśpieszą i utrwalą efekty leczenia
(WARTOŚĆ 6 000 PLN)
BONUS 3: SZYBKA POMOC przez WhatsApp
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)
BONUS 4: DOSTĘP DOŻYWOTNI DO "10-TYG. PROGRAMU UWAŻNOŚCI" (redukcja stresu, równowaga emocjonalna, poprawa nastroju, obniżenie wrażliwości na ból)
(WARTOŚĆ 8 000 PLN)
BONUS 6: PROWADZENIE DIETY I GOTOWY 14-DNIOWY JADŁOSPIS)
(WARTOŚĆ 6 000 PLN)

NORMALNA CENA

2 500 zł/m-c

PRZEZ 72H

1800,00 zł za m-cABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

potrzebujesz więcej informacji?

tutaj znajdziesz odpowiedź  na najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz jakieś pytanie...

zanim dołączysz do PROGRAMU odzyskaj ZDROWy SeN

Poniżej znajdziesz listę, najczęściej zadawanych pytań, odnośnie uczestnictwa
w Programie. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie lub wątpliwość, to napisz
do mnie na konsultacja@drogowskazzmian.pl, aby uzyskać niezbędne informacje. 

Dlaczego powinienem skorzystać właśnie z tego Programu? Czym on różni się od pozostałych na rynku?

Ponieważ dzięki podejściu przyczynowemu i holistycznemu Program Odzyskaj Zdrowy Sen jest skuteczny. Ta skuteczność przejawia się po pierwsze w tym, jak precyzyjnie określa prawdziwą przyczynę nie spania. Po drugie skutecznie leczy gdyż działa na zdiagnozowane przyczyny zaburzeń.

Leczeniem zaburzeń snu na rynku zajmują się głównie terapeuci, którzy bazują na różnych nurtach psychoterapii, tymczasem oprócz oddziaływania na emocje ważna jest praca z ciałem m.in. dieta, relaksacja, uważność na ciało, uporządkowanie stylu życia.

To wszystko wygląda na czasochłonne. Ile czasu będę potrzebować, aby skorzystać w pełni z leczenia?

Cały Program podzielony jest na części tak, abyś miał możliwość wdrożenia poszczególnych elementów bez pośpiechu. Pamiętaj, że przy zaburzeniach snu pracujemy z wrażliwymi częściami Ciebie. Nie da się tego zrobić na 50% lub w pośpiechu. Wdrażanie zmiany, nowych nawyków, przekonań, regulacja napięcia emocjonalnego wymaga odpowiedniego czasu. Każdy reaguje indywidualnie, niektóre części wykonasz szybciej, inne będą wymagały więcej czasu. 

Najwięcej będzie się działo na naszych 1-godzinnych, cotygodniowych sesjach indywidualnych, jednak część pracy będziesz wykonywać pomiędzy sesjami. Kluczem jest systematyczność, nie ilość czasu poświęcona jednorazowo. Można założyć, że aktywność na rzecz powrotu do zdrowia będzie wymagać od Ciebie w całym procesie inwestycji około 30-45 minut dziennie. 

Czy to dużo?

Skoro obecny problem trwa od kilku miesięcy, a być może nawet od kilku lat, to aby to zmienić, będziesz poświęcać kilkadziesiąt minut każdego dnia przez 4 m-ce na... i tu niespodzianka - całkiem miłe aktywności.

Nie mam żadnego doświadczenia w pracy nad sobą, brakuje mi samodyscypliny więc czy aby na pewno sobie z tym wszystkim poradzę?

Wbrew pozorom to może być Twój atut!

Dlaczego?

Otóż, dzięki temu będziesz chętniej korzystał ze sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. 
Wystarczy, że z otwartą głową i sercem podejdziesz do siebie i swojego zdrowia. Otrzymasz dokładne wskazówki i czytelne instrukcje. Poza tym, moim zadaniem, jest nie tylko przeprowadzić Cię przez cały Program krok po kroku, ale też wytłumaczyć Ci po co robimy konkretne zadania. Dzięki temu będzie rosło Twoje zrozumienie, a tym samym motywacja do działania. 

Wiem, że w całym procesie ważne będą dla Ciebie nie tylko wskazówki merytoryczne, ale również wsparcie i budzenie zapału do działania. Wielu klientów miewa w trakcie zmiany wątpliwości, lęk i obawy i nad tym też będziemy się skupiać abyś "dał rady."

Kiedy mogę się spodziewać poprawy stanu mojego zdrowia? Czyli kiedy zacznę spać?

Nie jest możliwa precyzyjna odpowiedź na to pytanie. Każdy z nas reaguje różnie na proces leczenia. Niektórzy czują ulgę już w połowie Programu, inni później. Jest jednak pewna reguła. Po upływie 4 m-cy Programu zaczniesz odczuwać spokój, pewność siebie, siłę, co powoli Ci nie tylko spać i wypoczywać, ale ogólnie zwiększy Twój potencjał życiowy. 

Odzyskana energia życiowa będzie napędzać Cię do realizacji Twoich planów czy marzeń życiowych.

Jeśli napotkam jakąś trudność lub będę miał pytania, na jaką mogę oczekiwać pomoc?

Cały Program jest ułożony w ten sposób, abyś miał w takiej sytuacji kilka gotowych rozwiązań. 

W pakiecie podstawowym STANDARD otrzymujesz dodatkowe wsparcie:

1. Pakiet 2-ch indywidualnych konsultacji
To oznacza, że w ciągu 4 m-cy trwania Porgramu możesz w dowolnym momencie skorzystać w ramach pakietu z 2-ch dodatkowych spotkań ze mną, aby omówić jakiś temat, poradzić się, coś przećwiczyć, uzyskać wsparcie czy też odpowiedzi na Twoje wątpliwości.

2. Szybka pomoc przez WhatsApp

Wiem, że są takie momenty, a w szczególności kiedy robimy coś nowego, że napotykamy barierę, z którą sami nie umiemy sobie poradzić. I w takich momentach, pomocna jest szybka wskazówka i podpowiedź.

Więc, jeśli coś nie może czekać i jest pilne, to właśnie tutaj otrzymasz pomoc.

To ważny moment w twoim życiu, aby podjąć decyzję dla siebie, swojego zdrowia
i lepszego życia!

Jesteś w miejscu, do którego zaprowadziła Cię Twoja wiedza i doświadczenie. Zatem Twoje najbliższe rezultaty będą podobne do tych, które do tej pory osiągnąłeś.

Albert Einstein powiedział kiedyś: “Problem nie może być rozwiązany z poziomu umysłu, który go stworzył”.

Nie mając nowej wiedzy i doświadczenia być może nie widzisz rozwiązań, które zmienią Twoje życie, zdrowie.

Mam nadzieję, że masz już wszelkie przesłanki i informacje, aby podjąć decyzję najlepszą dla samego siebie.

Jeżeli zdecydujesz o udziale w Programie Odzyskaj Zdrowy Sen, to będzie dla Ciebie krok
w nowy rozdział Twojego życia. Życia, w którym będziesz mógł wypocząć, zrelaksować się. Co ważne, odzyskaną energię do życia będziesz mógł wykorzystać tak, jak Ty chcesz
i na Twoich warunkach.

Zapraszam Cię do współpracy

Pozdrawiam serdecznie,

Artur Kamiński

Ps. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, to napisz do mnie na adres: konsultacja@drogowskazzmian.pl. 

Pozbądź się zaburzeń snu oraz chronicznego zmęczenia!

Nota końcowa: Powzięte zostały wszelkie sposoby, aby dokładnie opisać możliwości i wartość oferowanego Programu. Przykłady uzyskiwanych rezultatów, nie stanowią gwarancji ich uzyskania przez wszystkich uczestników, kończących Program. Sukces każdej osoby, kończącej Program i uzyskiwanych przez nią rezultatów zdrowotnych, zależny jest od jej własnego zaangażowania i warunków zdrowotnych. Jeśli szukasz złotego środka, który pozwoli Ci odzyskać zdrowie, bez własnej pracy i zaangażowania, to wydaj swoje pieniądze gdzie indziej, ponieważ ten Program nie jest dla Ciebie. Pamiętaj, że nawet mając wiedzę, jeśli nie podejmiesz żadnego działania, aby ją wdrożyć, to Twoje osiągane rezultaty również się nie zmienią. 

Jeśli jednak jesteś osobą otwartą na nową wiedzę, wskazówki i wsparcie, to zapraszam Cię serdecznie do udziału w PROGRAMIE ZDROWEGO SNU.

© 2023 Ośrodek Drogowskaz Zmian - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

WYBIERZ TERAZ FORMĘ PŁATNOŚCI

Close