fbpx

O nas

Ośrodek „Drogowskaz Zmian” to miejsce, w którym poczujesz się dobrze. To przestrzeń miła, spokojna, cicha i przyjazna. Po prostu bezpieczna.

To kameralny, ośrodek o eleganckim ale ciepłym wnętrzu, w którym zespół wykwalifikowanych specjalistów oferuje profesjonalną pomoc, leczenie i wsparcie.

 

Nasze usługi kierujemy do osób dorosłych, młodzieży, par i rodzin. Zapraszamy także osoby posługujące się językiem angielskim. Nasi terapeuci bowiem prowadzą terapie także po angielsku.

Każdy z nas podejmując najdrobniejsze decyzje, rysuje swoiste drogi i ścieżki na siatce swojego życia, tworząc indywidualną i jedyną w swoim rodzaju mapę życia.

Czasami drogi, które wybieramy prowadzą nas do wąskich, trudnych, czy niebezpiecznych zaułków, czyli trudności, z którymi sami już nie potrafimy sobie poradzić. Z tego względu musimy dokonywać w swoim życiu zmian. 

Zmieniać drogi, cofać się, wybierać inne trasy. 

Jak te zmiany wprowadzać, jakie decyzje podejmować?

 

Właśnie w tym pomoże Ci nowy drogowskaz – Drogowskaz Zmian.

Dlaczego Drogowskaz Zmian?

Czym jest Drogowskaz Zmian?

Drogowskaz Zmian to ośrodek stworzony przez świetnie wykształconych i doświadczonych terapeutów – pasjonatów, którzy na podstawie obserwacji pacjentów i dużego doświadczenia postanowili połączyć siły, aby móc udzielać pacjentom kompleksowej pomocy.

W naszym zespole możesz spotkać się z psychoterapeutą, seksuologiem, neuropsychologiem lub logopedą.

W zależności od potrzeb zapewnimy Tobie i Twoim bliskim całościowe wsparcie.

Dodatkowym atutem naszego Ośrodka jest lokalizacja.

Znajdujemy się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej.

Masz do nas doskonały dojazd , co ułatwia dostępność do naszej terapii.

Gdzie się znajdujemy?

NAsz ośrodek

Ośrodek „Drogowskaz Zmian” to miejsce przyjazne, ciepłe i bezpieczne, w którym zespół wykwalifikowanych specjalistów oferuje profesjonalną pomoc, leczenie i wsparcie.

Nasze usługi kierujemy do osób dorosłych, młodzieży, dzieci, par i rodzin. Zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od wielu, płci, wyznania czy orientacji seksualnej.

Co proponujemy?

Jeśli nie czujesz się dobrze, albo borykasz się z trudnościami, które trudno Ci nazwać, po prostu zadzwoń i umów się na konsultację.

Ustalimy, czego dotyczy problem, i z którym z terapeutów warto się spotkać. Wyjaśnimy, na czym polega terapia i poprowadzimy Cię do pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Zapewniamy terapię prowadzoną przez doświadczonych i profesjonalnych terapeutów.

Swoją pracę prowadzimy zgodnie z wszelkimi zasadami z Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Psychiatrycznego, Seksuologicznego i Psychoterapii Psychodynamicznej, zapewniając naszym specjalistą regularną superwizję.