Psycholog, psychoterapeuta, psycholog biznesu, coach.
Psycholog, psychoterapeuta.
Psycholog, psychoterapeuta w szkoleniu
Psycholog, psychoterapeuta.
Psycholog, psychoterapeuta, doradca zawodowy.
Ukończyła studia z zakresu Logopedii i Pragmatyki Komunikacyjnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej, a także studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Wydziału Resocjalizacji w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Słuchaczka licznych kursów i szkoleń branżowych z zakresu postępowania z pacjentami z zaburzeniami mowy różnego typu i pochodzenia.
Doświadczony logopeda i świetny diagnosta. Od ponad 12 lat pracuje jako logopeda z dziećmi i młodzieżą. Z sukcesem zajmuje się korekcją wad wymowy i zaburzeniami mowy występującymi w chorobach dzieci (niedosłuch, autyzm, dystrofia itp.), ma duże doświadczenie w terapii jąkania.
Pracuje w Poradni Psychologicznej NINTU.
Ma doświadczenie jako neurologopeda w Ośrodku Rehabilitacji w Konstancinie. Współpracuje z pacjentami w różnym wieku, zmagającymi się z ciężkimi chorobami neurologicznymi i uszkodzeniami mózgu, prowadzi terapię po udarach.
Stosuje holistyczne podejście do pacjenta. W procesie terapii koncentruje się nie tylko na pomocy w obszarach mowy. Obserwuje funkcjonowanie pacjenta w szerszym aspekcie i kieruje do współpracy z innymi specjalistami.
Wolontariuszka. W ramach wolontariatu współpracuje ze studiem nagrań, gdzie uczestniczy w procesie dubingowania filmów i programów o treściach edukacyjnych i wychowawczych.
Prowadzi trapię w języku polskim i angielskim.
Ukończyła studia magisterskie z psychologii oraz studia podyplomowe z zakresu diagnozy neuropsychologicznej i neuropsychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Ma doświadczenie psychologiczne z zakresu uzależnień, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń nastroju oraz stresu pourazowego zdobyte w wiodących placówkach medycznych w kraju
i zagranicą. Jej głównym obszarem zainteresowań i pracy jest diagnoza i rehabilitacja neuropsychologiczna osób po udarze lub z uszkodzeniem mózgu innego pochodzenia.
Pomaga również pacjentom poradzić sobie emocjonalnie i psychicznie z traumą jaką jest udar czy wypadek oraz staram się podtrzymywać motywację pacjenta do ćwiczeń i dalszej pracy.
Obecnie pracuje w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej w szpitalu w Józefowie w zespole kierowanym przez dr n.med. Lidię Popek – konsultanta wojewódzkiego ds. psychiatrii dziecięcej, oraz dr n.med. Agnieszkę Kałwę – konsultanta wojewódzkiego ds. psychoterapii dziecięcej. Na co dzień zajmuje się psychoterapią dzieci w wieku 12-14 lat oraz diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną pacjentów oddziału.
Pracuje najczęściej z osobami starszymi w celu poprawy ich codziennego funkcjonowania poznawczego oraz z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Pomagam ocenić ich zdolność do samodzielnego funkcjonowania, a ich bliskim lepiej zrozumieć ich stan.
Na każdym etapie bardzo ważne jest, aby pacjent był w pełni zaangażowany w proces terapeutyczny oraz był świadomy celu oraz wyniku diagnozy. Pracę psychologa opiera na nurcie akceptacji i zaangażowania, w którym skupia się na pomocy w zrozumieniu i zaakceptowaniu obecnej sytuacji i na wzbudzeniu zaangażowania w dalszą pracę na sobą.
Jest również magistrem lingwistyki stosowanej oraz tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, co umożliwia mi pracę z osobami anglojęzycznymi oraz zapewnia dostęp do najnowszych światowych publikacji w dziedzinie zarówno psychologii jak i neuropsychologii. Ma również doświadczenie w pracy w szpitalach psychiatrycznych w Londynie.
Jestem autorem publikacji w czasopiśmie naukowym Cognitive Neuropsychiatry w temacie funkcjonowania emocjonalnego osób w trakcie i po detoksykacji od benzodiazepin (leków uspokajających).
Certyfikowany terapeuta terapii systemowej, certyfikat wydany przez Saarlandzkie Towarzystwo Terapii Systemowej (SGST, Niemcy) pod patronatem Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Systemowej (IGST, Niemcy). Członek założyciel WTTS.
Obecnie w trakcie trzyletniego, zaawansowanego, całościowego szkolenia Core Training ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna) realizowanego pod kierunkiem Jona Fredericksona z Washington Institute.
Pracuje z osobami dorosłymi w stanie kryzysu życiowego i procesie zmian. Zajmuje się problemami związanymi z depresją, stanami lękowymi i zaburzeniami nerwicowymi. Ma praktykę w zakresie interwencji kryzysowej, nakierowanej na odzyskanie przez Klientów poczucia kontroli i wpływu, zarówno w obszarze życia prywatnego i zawodowego.
Absolwentka Uniwersytetu im Adama Mickiewicza, specjalizacja: psychologia kliniczna oraz SWPS Uniwersytetu Humanistyczno – Społecznego w Warszawie (studia podyplomowe Interwencja Kryzysowa). Ukończyła kurs coachingu w ramach Erickson College International, Certified Erickson Professional Coach.
Przez wiele lat pracowała w międzynarodowym środowisku biznesowym Polsce i za granicą, w obszarze strategicznego HR. Uczestniczyła w procesach zmian struktury własnościowej, restrukturyzacjach, integracji firm po przejęciach i połączeniach, HR due dilligence oraz procesach globalizacji funkcji HR w korporacjach.
Ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w jednym z najlepszych w Polsce, renomowanym ośrodku KCP (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne),
Jest doktorem nauk humanistycznych i magister psychologii klinicznej, filozofem i pedagogiem. Ukończyła dwuletnie szkolenie w Studium Psychologicznego Treningu Grupowego oraz Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych w Instytucie Treningu Grupowego i Edukacji Psychoterapii Gestalt. Stale współpracuje z Benedyktyńskim Instytutem Kultury w Tyńcu, gdzie od wielu lat prowadzi uznane autorskie warsztaty terapeutyczne. Ma za sobą ponad 20 lat pracy jako psycholog i wychowawca w jednym z topowych warszawskich liceów. Pracę najpierw nauczyciela, a teraz psychoterapeuty, poddaje ocenie uznanych superwizorów.
Studia filozoficzne, psychologiczne, ponad dwudziestoletnia praca zawodowa z dorosłymi i młodzieżą oaz praca nad sobą w nurcie terapii analitycznej, pozwoliły jej lepiej zrozumieć własną konstrukcję psychiczną, także po to, aby lepiej zrozumieć innych.
Prowadzi indywidualną terapię młodzieży i dorosłych oraz cykl warsztatów psychologicznych dla młodzieży.
Prowadzi psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Aktualnie kończy III rok czteroletniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenia rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbywa tam również szkolenie w ramach Studium Psychoterapii Grupowej.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w poradni zdrowia psychicznego, Środowiskowym Do-mu Samopomocy i na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Jest związana z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, w którym prowadzi terapię indywidualną oraz grupową z dziećmi i młodymi dorosłymi.
Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat, trudności w relacjach, zaburzeń afektywnych, lękowych, nerwicowych i depresji. Pracuje z młodzieżą oraz z dorosłymi. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychoterapii PTP.
Jestem absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Przygodę z psychologią rozpocząłem 25 lat temu pomagając ludziom chorym na stwardnienie rozsiane (SM) oraz ich rodzinom. Uczyłem jak żyć z SM, żeby nie marnować czasu na życie SM !!! Ta drobna zmiana w myśleniu sprawiała, że życie chorych i ich najbliższych było łatwiejsze do udźwignięcia.
Będąc pasjonatem rozwoju i szacunku do możliwości człowieka, rozwinąłem indywidualne podejście w zakresie odkrywania i urzeczywistniania scenariuszy życia, opartych na wartościach, osobistej misji oraz autorefleksji. Wykorzystuję w nim zarówno osiągnięcia współczesnej psychologii teoretycznej, jak i praktyczne rozwiązania wykorzystywane w biznesie (coaching, mentoring, zarządzenie zmianą).
Ze swoimi Klientami, uwzględniając dynamikę procesu zmiany oraz indywidualne możliwości, wypracowuję plan wdrożenia, w którym rezultaty oraz punkty kontrolne są jasno określone. Uczę jak je zrealizować, jak osiągać przyjęte cele i poczucie szczęścia z życia oraz szacunek do siebie i innych.
Wykorzystując doświadczenia życiowe i zawodowe, pomagam ludziom zrealizować scenariusze, które stworzyli dla samych siebie, z poszanowaniem wolności i wartości.
W biznesie mam ponad 20 lat doświadczeń w obszarze HR. Dostarczałem rozwiązania dla największych firm działających na rynku polskim. Wspierałem ich rozwój, wdrażałem nowe rozwiązania, podnosiłem zaangażowanie i współodpowiedzialność pracowników.
Doradzałem w sytuacjach wymagających interwencji psychologicznej: kiedy motywacje pracowników znacząco się obniżały, frustracje i poczucie wypalenia zawodowego obniżały osiągane rezultaty, wzrastała fluktuacja kadr a liczba składanych wypowiedzeń sprawiała zawirowanie w biznesie.
Pracowałem w firmach szkoleniowo – doradczych DOOR Poland oraz FranklinCovey będąc kolejno: dyrektorem działu konsultacji, dyrektorem działu badań, dyrektorem personalnym, dyrektorem praktyki 4DX (The 4 Disciplines of Execution).
Jestem psychoterapeutą indywidualnym i grupowym pracującym w języku polskim i angielskim. Ukończyłem międzynarodowy program studiów psychologii w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w psychoterapii.
Jestem w trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej “Rasztów” oraz podyplomowych studiów z seksuologii klinicznej na uniwersytecie SWPS.
Pracuję z osobami, które doświadczają stanów obniżonego nastroju i problemów w relacjach. W swojej pracy skupiam się na poszerzaniu samoświadomości pacjentów, np. poprzez rozpoznawanie swoich stanów emocjonalnych. Pomagam nauczyć się budowania zdrowych relacji oraz dbałości o własne granice.
Swoje doświadczenie zawodowe zbierałem w trakcie dwuletniego stażu w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadziłem terapię indywidualną.
Obecnie współprowadzę grupę terapeutyczną w projekcie “Warszawski Zintegrowany System Leczenia i Wspierania Środowiskowego Osób z Zaburzeniami Psychicznymi – testowanie i wdrażanie”.
W swojej pracy kieruje się kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Jestem psychologiem, z “podbudową” pedagogiczną zdobytą w Podyplomowym Studium Pedagogicznym na Uniwersytecie SWPS. Od 2003 roku prowadzę zajęcia z profilaktyki uzależnień i zachowań ryzykownych w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. Od 2002 roku współpracuję z Mazowieckim Towarzystwem “Powrót z U”, gdzie prowadziłam terapię osób uzależnionych i współuzależnionych. W latach 2001-2003 pracowałam w Pogotowiu Niebieska Linia zarówno z ofiarami jak i sprawcami przemocy. A w latach 2003-2007 byłam wolontariuszką i rodziną zaprzyjaźnioną w Domu Dziecka w Konstancinie, gdzie także prowadziłam socjoterapię dla dzieci. Do 2008 roku byłam trenerką i wychowawczynią w Fundacji Robinsone Crusoe, gdzie prowadziłam warsztaty, treningi i inne zajęcia z dziećmi i młodzieżą z Domów Dziecka.
Obecnie zajmuję się terapią uzależnień i współuzależnienia oraz DDA i DDD oraz wsparciem psychologicznym.
W swojej pracy stosuję podejście integracyjne, łączące różne nurty oraz metody psychoterapeutyczne. Po to, by dopasować model terapeutyczny do osoby i jej potrzeb. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.
Przebyte szkolenia zawodowe:
Szkolenie certyfikacyjne I stopnia terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Członek Stowarzyszenia Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji „Wspólna”.psycho
Studia psychologiczne ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Odbyłam też kurs coachingu w Corporate Coach U. Jestem w trakcie 4-letniego Studium Psychoterapii w ujęciu integracyjnym Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Jako psycholog/psychoterapeutka doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w prywatnych gabinetach psychoterapii oraz podczas stażu psychoterapeutycznego (Instytut Psychiatrii i Neurologii – Klinika Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania) i klinicznego (Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. J. Mazurkiewicza).
Posiadam również ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa personalnego jako coach, trener i doradca zawodowy. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych. Stosuję podejście integracyjne – łączę różne nurty psychoterapeutyczne (najczęściej poznawczo-behawioralny, psychodynamiczny i humanistyczny). Dostosowuję metody pracy do konkretnych osób i problemów, z którymi się zmagają.
Jako psychoterapeutka pomogę osobom, które:
Jak pracuję?
Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacji – poznajemy siebie i to, z czym do mnie przychodzisz. Kolejne 1-2 sesje, to czas na wstępne ustalenie, co chcemy osiągnąć i w jaki sposób będziemy pracować na kolejnych spotkaniach. Pomagam zarówno tym, którzy poszukują krótkoterminowego wsparcia w kryzysie, gdy doświadczają licznych trudności i dolegliwości jak i dążącym do trwałych zmian w swoim życiu.
Specjalista psychiatra, specjalista medycyny estetycznej
Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, Instytutu Psychologii w Warszawie i Polsko – Francuskiego Instytutu Ubezpieczeń w Warszawie .
Oprócz pracy lekarskiej w ośrodkach klinicznych, kształciła się również biznesowo i marketingowo w sektorze farmaceutycznym. Specjalista psychiatrii dorosłych, psychoterapeutka w nurcie psychoterapii integracyjnej, lekarka medycyny estetycznej z wieloletnim stażem.
W pracy z pacjentami estetycznymi umiejętnie adaptuje techniki psychologiczne. Właścicielka kliniki interdyscyplinarnej DR PARDA w Zalesiu Górnym pod Piasecznem. Jako „estetyczny„ psychiatra specjalizuje się w leczeniu dysmorfofobii.
Kwalifikuje pacjentów do zabiegów z zakresu chirurgii. Leczy pacjentów ze stanami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi i doświadczającymi mobbingu, głównie korporacyjnego. Biegle posługuje się językiem angielskim.
specjalista neurolog
Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, doktor nauk medycznych, posiada II stopień specjalizacji z neurologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinikach Neurologicznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, szpitalach ogólnych (konsultant) i poradniach neurologicznych.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego: chorób naczyniowych, bólów i zawrotów głowy, chorób układu pozapiramidowego, padaczki, bólów kręgosłupa i zespołów korzeniowych, zaburzeń emocjonalnych.
ul. Hoża 27A/9
00-521 Warszawa
(wejście do Ośrodka od podwórza)
Nr rachunku bankowego:
ul. Hoża 27A/9
00-521 Warszawa
(wejście do Ośrodka od podwórza)
W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uruchomiliśmy konsultacje, terapię i warsztaty on-line.
Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na konsultację a następnie na rozpoczęcie terapii on-line lub na konsultację poprzedzająca udział w warsztatach.
Terapię i konsultację on-line prowadzimy z dużym sukcesem i skutecznością. Skuteczność terapii w formie zdalnej potwierdzają najnowsze badania, które wykazały, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu wykazują znaczna poprawę stanu zdrowia. Czują się i funkcjonują lepiej niż przed rozpoczęciem procesu terapii. Badania wykazały także, że psychoterapia on-line jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia stacjonarna w gabinecie psychoterapeuty. W badanych grupach pacjentów badacze nie odnotowali różnic w terapii on-line i terapii tradycyjnej.
Dane zaczerpnięto: Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh, 7 July 2013.