fbpx

Konsultacje rodzicielskie
Warszawa – Centrum

Konsultacje rodzicielskie

Relacja dwóch osób:

i

pacjent

psychoterapeuta

Jesteś rodzicem i odczuwasz niepokój w sferze wychowania dziecka, czy też w sposobie funkcjonowania swojej rodziny? Konsultacje rodzicielskie w Warszawie, które oferuje nasz ośrodek, pomogą Ci odpowiedzieć na fundamentalne pytania, odnoszące się do Twojego życia. Nasi specjaliści wesprą Cię w analizie danego problemu, a następnie zaproponują działania, dzięki którym będziesz wiedział, jak się z nim zmierzyć. Konsultacja rodzicielska to spotkanie trwające 50 minut, gdzie psychoterapeuta spotyka się z jednym z rodziców, z dwojgiem lub też z rodzicem oraz dzieckiem. Nasza poradnia psychologiczna w Warszawie z pewnością okaże się pierwszym krokiem w stronę dobrych zmian. Jeżeli zatem przeżywasz kryzys rodzicielski, nie radzisz sobie z narastającymi konfliktami w rodzinie, masz problemy z dzieckiem lub rodzicielstwo źle wpłynęło na Twoją samoocenę, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zapewnią Ci niezbędny komfort oraz swobodę podczas spotkania.

Sesja trwa 50 minut,
odbywa się raz w tygodniu lub częściej.

Wsparcie dla par wkraczających w rodzicielstwo

Oferowane przez nasz ośrodek konsultacje rodzicielskie w Warszawie to pojedyncze spotkania, podczas których pary, planujące założyć własną rodzinę, mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony psychoterapeuty. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy pomoże on świadomie przygotować się do roli rodzica, a tym samym rozwieje wszystkie wątpliwości dotyczące tej sfery. Nasi psychoterapeuci udzielają również wsparcia parom, które przeżywają kryzys w związku i nie potrafią unormować swoich relacji. Po konsultacji specjalista zaproponuje konkretne działania w tym kierunku. Do wielu zagadnień podchodzimy w sposób kompleksowy, dlatego też w naszej ofercie figuruje nie tylko psychoterapia indywidualna w Warszawie oraz konsultacje rodzicielskie, ale i terapie rodzinne, czy też terapie par. 

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uruchomiliśmy konsultacje, terapię i warsztaty on-line. 

 

Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na konsultację a następnie na rozpoczęcie terapii on-line lub na konsultację poprzedzająca udział w warsztatach.

 

Terapię i konsultację on-line prowadzimy z dużym sukcesem i skutecznością. Skuteczność terapii w formie zdalnej potwierdzają  najnowsze badania, które  wykazały, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu wykazują znaczna poprawę stanu zdrowia. Czują się i funkcjonują lepiej niż przed rozpoczęciem procesu terapii. Badania wykazały także, że psychoterapia on-line jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia stacjonarna w gabinecie psychoterapeuty. W badanych grupach pacjentów badacze nie odnotowali różnic w terapii on-line i terapii tradycyjnej.

 

Dane zaczerpnięto: Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh,  7 July 2013.