fbpx

Konsultacje psychologiczne i seksuologiczne 
Warszawa – Centrum

Konsultacje psychologiczne 

i seksuologiczne

Relacja dwóch osób:

i

pacjent

psychoterapeuta

Naszym celem jest udzielenie pomocy, między innymi dzięki postawieniu diagnozy i wspólnym poszukiwaniu rozwiązania problemu. Dbamy o przyjazną, miłą atmosferę spotkań, która sprzyja pozbyciu się lęku i wstydu u naszych pacjentów. 

 

 

Pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą, która zmaga się z różnymi krępującymi trudnościami. Nie bój się zgłosić po pomoc – wspólnie możemy rozwiązać Twój problem. Zachęcamy do korzystania z usług naszych terapeutów, a także seksuologa w Warszawie – prywatnie. Polecamy także prowadzoną w naszym Ośrodku terapię dla par.

Konsultacja psychologiczna i seksuologiczna

W Ośrodku Drogowskaz Zmian prowadzimy konsultacje psychologiczne i seksuologiczne w Warszawie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób zdrowie psychiczne, a także problemy związane z seksualną sferą życia wciąż pozostają dla wielu osób tematem tabu. Zupełnie niepotrzebnie! 

 

To bez wątpienia ważne kwestie ludzkiego życia. Jeżeli sądzisz, że potrzebujesz specjalistycznej pomocy, nie wahaj się zgłosić do fachowców – nie szukaj rad w Internecie! W naszej poradni psychologicznej w Warszawie przyjmujemy pacjentów w każdym wieku i orientacji seksualnej.

Sesja trwa 50 minut,
odbywa się raz w tygodniu lub częściej.

Konsultacje seksuologiczne i psychologiczne w Warszawie

Jak wygląda wizyta u seksuologa lub konsultacja psychologiczna w naszym Ośrodku? Trwa ona około godziny i opiera się o szczerą rozmowę z lekarzem lub terapeutą. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób otworzenie się przed obcą osobą może być problematyczne. 

 

Tym bardziej, jeżeli rozmowa ma dotyczyć trudnościami związanymi z niezwykle intymną strefą życia człowieka, jaką jest seks i seksualność. Dlatego każde spotkanie odbywa się w indywidualnym tempie, dostosowanym do specyficznych potrzeb i oczekiwań naszego pacjenta

Konsultacje seksuologiczne w warszawie

Zależy nam na Twoim dobrym samopoczuciu! Zapraszamy na prywatne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne! Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałą naszą ofertą (szczegóły w zakładce oferta) oraz korzystania z innych usług. 

 

 

Potrzebna Ci psychoterapia indywidualna w Warszawie? A może poszukujesz sprawdzonego neuropsychologa w Warszawie? W obu przypadkach znajdziesz pomoc w naszym Ośrodku. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia wizyty. Postaramy się pomóc!