fbpx

Cennik

Atrakcyjne ceny za profesjonalną terapię i konsultacje.

Usługa

Czas trwania

Cena

Psychoterapia indywidualna

50 minut

230 zł

Psychoterapia par i rodzin:

– prowadzona przez jednego 

lub dwóch psychoterapeutów

80 minut

340 zł

Konsultacja specjalistyczna

50/80 minut

230/340 zł

Konsultacje rodzicielskie

50 minut

230 zł

Terapia logopedyczna

30 minut

200 zł

Terapia logopedyczna dorosłych

50 minut

230 zł

Terapia neurologopedyczna

50 minut

230 zł

Terapia po angielsku

50 minut

350 zł

Konsultacja po angielsku

50 minut

350 zł

Z każdym pacjentem podpisujemy tzw. „kontrakt” umawiając się na określony rodzaj terapii i określenie czasu jej trwania. Ustalamy, że nieobecność na sesji psychoterapeutycznej należy odwołać na co najmniej 24 godziny przed jej rozpoczęciem. Nieodwołanie sesji we wskazanym terminie będzie skutkować wniesieniem pełnej opłaty.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uruchomiliśmy konsultacje, terapię i warsztaty on-line. 

 

Zapraszamy do kontaktu i do umówienia się na konsultację a następnie na rozpoczęcie terapii on-line lub na konsultację poprzedzająca udział w warsztatach.

 

Terapię i konsultację on-line prowadzimy z dużym sukcesem i skutecznością. Skuteczność terapii w formie zdalnej potwierdzają  najnowsze badania, które  wykazały, że osoby korzystające z terapii za pośrednictwem Internetu wykazują znaczna poprawę stanu zdrowia. Czują się i funkcjonują lepiej niż przed rozpoczęciem procesu terapii. Badania wykazały także, że psychoterapia on-line jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia stacjonarna w gabinecie psychoterapeuty. W badanych grupach pacjentów badacze nie odnotowali różnic w terapii on-line i terapii tradycyjnej.

 

Dane zaczerpnięto: Delivery of Evidence-Based Psychotherapy via Video Telehealth, Daniel F. Gros & Leslie A. Morland & Carolyn J. Greene & Ron Acierno & Martha Strachan & Leonard E. Egede & Peter W. Tuerk & Hugh Myrick & B. Christopher Frueh,  7 July 2013.